top of page
IMG_20221222_122819_edited_edited_edited.jpg

O NÁS

Jsme firma zabývající se výrobou nábytku. Poskytujeme vybavení jak interiérů bytových, tak komerčních.

Naším cílem je uspokojit zákazníka od A do Z. Nejde nám o kvantitu, ale o účelnost, originalitu a design našich výrobků, přičemž klademe důraz především na kvalitu zpracování materiálů a jejich následnou povrchovou úpravu.

Naše výrobky jsou šité na míru. Ke každému zákazníkovi přistupujeme tak, aby byl s naší prací nad míru spokojen a aby byla provedena dle jeho představ. Proto naše záruční lhůta je 60 měsíců na námi zhotovené výrobky.

Širokou nabídkou sortimentu a použitím materiálů v různých cenových relacích jsme schopni uspokojit každého zákazníka.

HISTORIE

FIRMY

Firma Vymona byla založena v roce 1995 dvěma společníky Petrem Vondrákem a Petrem Kočvarem. Na začátku jsme naši živnost vykonávali v pronajatých prostorách bývalé obecní školy v obci Valchov u Boskovic. V roce 1997 jsme si otevřeli svoji vzorkovou prodejnu na Hybešově ulici 2 v Boskovicích. V této době jsme přijali první zaměstnance a součastně jsme začali budovat svoji vlastní provozovnu o rozloze 500 m2 v obci Velenov, kterou jsme dokončili v roce 1998. Ve stejném roce jsme zahájili výrobu. Z hlediska potřeby zvětšení prostoru jsme v roce 1999 přemístili vzorkovou prodejnu do větších prostor ve stejném objektu.

Po celou dobu působnosti se snažíme podchytit vývoj materiálů a trendů v nábytkářském odvětví, které se snažíme uplatňovat v naší činnosti. Tímto směrem budeme i nadále pokračovat a konečnému zákazníkovi chceme nabídnout aktuální nabídku trhu.

bottom of page